Venkovní hliníkové rolety

Prázdny

Venkovní rolety jsou zhotoveny z vybraných materiálů zaručujících jejich nejvyšší kvalitu.

Je to praktický systém, který nám uspoří energii, poskytne soukromí, bezpečný dům, zvukovou izolaci, ochrání okna před UV zářením, nepříznivým počasím a v poloze "zatemněno" umožňuje větrání.Venkovní rolety jsou zhotoveny z vybraných materiálů zaručujících jejich nejvyšší kvalitu. Venkovní rolety je praktický systém, který nám uspoří energii, poskytne soukromí, bezpečný dům, zvukovou izolaci, ochrání okna před UV zářením, nepříznivým počasím a v poloze "zatemněno" umožňuje větrání.

Vyrábějí se v dvoch provedeních a to pro dodatečnou montáž a podomítkovou montáž.

Rolety pro dodatečnou montáž

Jsou určeny pro použití především ve stávajících budovách. Předností těchto výrobků je nepochybně absence zasahování do stávajícího stavu budovy, protože nevyžadují speciální přípravu pro montáž a netvoří s oknem integrovaný celek.

Rolety pro podomítkovou montáž

Jsou určeny pro použití především v novostavbách. Důležitou otázkou
je naplánování použití tohoto typu řešení a způsob montáže výrobků ještě
v etapě projektování budovy, což umožňuje efektivnější využití jejich funkčních předností. Tyto výrobky dokonale splývají s fasádou budovy a tvoří tak její nedílnou součást.

Pancíř rolety nejčastěji tvoří roletové lamely vyrobené z vysoce kvalitního hliníkového plechu, vyplněné polyuretanovou pěnou, pokryté speciálním povlakem v technologii PU/PA. To znamená, že se vyznačují zvýšenou odolností vůči otěru a působení atmosferických vlivů. Díky pěně vyplňující profil se vyznačuje dobrou tepelnou a zvukovou izolací.

Roletová lamela  je nabízena v široké barevné škále odpovídající paletě RAL.

Rolety lze ovládat pomocí ručního nebo elektrického pohonu.

Nechte si vyhotovit cenovou nabídku.

Alebo ak neviete o aké produkty máte záujem, kontaktujte nás, alebo nás rovno navštívte v našej predajni.

Copyright © 2017, TH OKNA DVEŘE s.r.o. Všechna práva vyhrazena.